Ředitel firmy hledá nového zaměstnance, všichni mu doporučují Raula -
maká a všechny zná. Tak Raul nastoupí do práce: opravdu maká, všechny
zná. Po měsící jdou zaměstnanci firmy na oběd a přijde tam prezident a
Raul povídá: "Ahoj Vašku, jak se máš?". Po půl roce ředitel a Raul
jedou na služební cestu do Vatikánu, kde stojí a mavá papež. Raul říká
řediteli:"Šéfe, vsaď se, že za chvíli budu mávat vedle něj." "No tak to
nedokážeš" odpovídá mu šéf. Raul jde, potyká si s ochrankou a už mává
vedle papeže. Kouká na ředitele a najednou to se šéfem sekne. Raul k
němu běží a ptá se ho, co se děje. Ředitel se na něj podívá a říká
mu:"To, že znáš našeho prezidenta, dobrý. To, že znáš papeže, super.
Ale to, že za mnou přišli tři vietnamci a zeptali se, kdo to mává vedle
Raula, tak to bylo hodně i na mě!"
Stoja v parku dve sochy oproti sebe. Stoja 1 rok, 2,3 ....... a priletí za nimi anjel a hovorí:
Keď tu tak dlho stojíte, dám vám pre radosť pol hodiny ľudského života. Môžete si robiť, čo chcete.
Sochy ožijú mrknú na seba a už upalujú do krovia. Po chvíli sa ozývajú rôzne zvuky, chechtanie a za štvrť hodiny vylezú, celé šťastné vylezú. Anjel im hovorí: Ešte máte štvrť hodiny, môžete ísť znova. Tak sochy idú znova a tá jedna hovorí: Ale teraz to urobíme obrátene, ty budeš držať holuba a ja sa na neho vyserem.