Na polícii zazvoní telefón: “Rýchlo príďte ku mne, vlámal sa k nám kocúr!”Policajt:”To hádam nie je až také strašne pani, nemusíte sa báť!”” Aká pani ? Ja som predsa papagáj!”

Ohodnotiť
(10 hlasov)
Zverejnené v O zvieratách

Príde chlap do bordelu a pýta si tú najčiernejšiu černošku, akú majú. Keď ju dostane, zaplatí za ňu ťažké prachy, ide s ňou do izby a hovorí jej:

"Tak a teraz sa vyzleč!A teraz sa otoč ku mne chrbtom a hlboko sa predkloň!Ešte viac!Taaaaak!A teraz sa mozeš obliecť!"

"A to je všetko?"

"Hej."

"A to už prečo?! Nepáčim sa ti ?"

"Ale hej. Len ja doma robím kúpelňu a chcel som iba vidieť, ako budú vyzerať čierne kachličky s ružový špárovaním."

Ohodnotiť
(1 Hlasovať)
Zverejnené v Rôzne

- Tak bohužel, v testu jste nezískal ani jeden bod, řidičský průkaz nedostanete.

- Ani na audinu?

- Na audinu jo.

Ohodnotiť
(10 hlasov)
Zverejnené v Motoristi

Ženský magazín uverejnil kvíz "Ako poznáme ženy." Zvíťazil Paľko Nový,
vek 10 rokov. Rozčúlený čitateľ napísal do redakcie. "Je to smiešne,
mám 65 rokov, celý život poznávam ženy aj keď som s tým začal až v
20-tich rokoch a vy ste dali hlavnú cenu nejakému chlapčisku!!!"

Redakcia odpovedala: "Prvú otázku nášho kvízu - Kde majú ženy
najkučeravejšie vlasy? Paľko odpovedal správne - v centrálnej Afrike.
Čo ste odpovedali vy? A ešte aj nakreslili?!!!

Na druhú otázku nášho kvízu - Názov najdôležitejšieho orgánu žien?
Paľko odpovedal tiež správne - Celosvetová federácia žien. Čo ste
odpovedali vy? A ešte aj nakreslili?!!!

Poslednú, tretiu otázku - Čo ženy netrpezlivo očakávajú každý mesiac?
Paľko zodpovedal opäť správne - nové číslo nášho časopisu. Čo ste
odpovedali vy? A vďaka bohu, že ste nič nenakreslili!"

Ohodnotiť
(24 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Nevesta telefonuje svokre -Mama, keď sa ti poserie decko, kto prebaľuje? Otec či matka? Svokra: -Samozrejme, že matka! -Mama tak teda príď rýchlo k nám, lebo syn sa Ti tak nadrbal,až sa posral…!!

Ohodnotiť
(5 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Sází se Indián, Čech a Cikán kdo skočí z paneláku. Jde Čech, koukne se dolů a řekne:
"To je moc vysoko, to neskočím!" a odejde.
Pak jde Indián a řekne:
"Wata, Wata, moc vysoko, neskočím."
Cikán se rozběhne, skočí, mázne se dole na betonu a křičí na Indiána:
"Ho*no vata, beton!"

Ohodnotiť
(4 hlasov)
Zverejnené v O rómoch

Rozhodla jsem se vysvětlit dětem demokracii a nechala je hlasovat o večeři.

Zatímco hlasovaly, vyžrala jsem lednici .

Ohodnotiť
(3 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Dvaja muži vyjdú neskoro v noci z reštaurácie a vidia, ako im v diaľke miznú zadné svetlá posledného autobusu. “Čo budeme robiť, tu taxíky nejazdia, ako sa teraz dostaneme domov?”, Bedáka jeden. “Vieš čo?”, Navrhne ten druhý, “tu sú garáže dopravných podnikov, vlezieme tam a jeden autobus si vypožičiame.” “Tak dobré”, súhlasí prvý muž, “tak choď pre autobus, ja budem strážiť.” Druhý muž tam vlezie a keď sa pol hodiny nič nedeje, vydá sa ten prvý za ním. “Čo sa deje?”, Pýta sa. “Ale, nemôžem nájsť dvadsať dvojku. Budeme musieť ukradnúť tridsať štvorku a vystúpiť pri kostole.”

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v Alkohol

"Čo si dostal k narodeninám?" "Obraz od Rembrandta!" "A od ostatných?

Ohodnotiť
(14 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Babka pri spovedi: Pan farar,môžem jesť v piakok mäso? Nemôžete,piatok a ešte pôst...A parky môžem? Ake parky? Ta z Humenskeho MEKOMU. Ta tie môžete,tam mäsa niet.

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy