Víte, kdy je muž naivní?
- Při souloži, to je na i v ní.

Rozprávajú sa dvaja bezdomovci o tom, aký zvyknú byť hladný:
- Minule som tak dlho nič nejedol, že sa mi na zadku spravila pavučina!
- To je nič! Ja som sa minule pobral za krík, že si tam uľavím a ako tak čupím strašne hladný, počujem niečo chrumkať. Obzriem sa a to sa mi riť pasie na tráve.

Ohodnotiť
(12 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Príde policajt do práce na koni a na uzde vedie druhého koňa. Veliteľ sa ho pýta:

-To čo má znamenať, práporčík?

-Viete, MHD je drahá, na koňoch to vyjde lacnejšie!

-No dobre, ale načo máte toho druhého koňa?

Práporčík vysvetlí:

-Preto, lebo na námestí SNP musím prestupovať!

Ohodnotiť
(5 hlasov)
Zverejnené v O policajtoch

Zastavi turista v Košicoch v mesce kulturi miestneho: -Nehnevajce še, ale hľedam železničnu stanicu. -Nehnevam še, kľudne hledajce.

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Ako sa povie mužovi,kto­rý má ženu a milenku?..­...sviňa jedna:)))
A­ko sa povie mužovi,kto­rý má ženu a niekoľko­ mileniek?.­..sviňa jedna protivná:)­))
Ako sa povie mužovi,kto­rý má ženu,ale­ nemá žiadnu milenku?..­..sviňa jedna lenivá:)))

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Po ulici idu ľudia a pozerajú na dvoch mužov.Jeden muž kope dieru a druhý ju hneď zahrabáva. Tak sa to stále opakuje.Ľudia nervozni z ich práce sa pýtajú: "Aký zmysel má vaša práca,že jeden kope dieru a druhy ju hneď zahrabáva???" A tí dvaja odpovedajú: "Viete, ten čo má sadiť stromčeky je dnes chorý.

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v Pracovné

Ako sa povie po východniarsky : Kam blúdi tvoj zasnený pohľad ?  Dze do rici zaš kukaš ?

Ohodnotiť
(7 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Učiteľka sa pýta detí:

- Detičky, kam pôjdete tento rok na dovolenku?

Prihlási sa Janko a hovorí:

- No, my doma všetci vieme po nemecky, tak asi pôjdeme do Nemecka.

Prihlási sa Anička a vraví:

- My doma rozprávame po anglicky, tak asi pôjdeme do Anglicka.

- A ty, Móricko, kam pôjdete? - pýta sa učiteľka.

- No, my doma škaredo rozprávame, tak asi pôjdeme do prdele.

Ohodnotiť
(10 hlasov)
Zverejnené v Škola

Počul si, že Sagan chytil na stupni víťazov nejakú missku za zadok?
- A čo mal robiť, keď na kozy jej z druhého miesta nedočiahol?!

Ohodnotiť
(5 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Vrací se manžel ze služební cesty a už před domem má takový nepříjemný pocit. Vrazi do bytu a ihned se řítí do ložnice. Zpod peřiny se ozývá výskot a vykukují čtyři nohy. Muž vytáhne legálně drženou zbraň a pološílený vzteky vystřílí celý zásobník. Jako v mátohách se vpotácí do kuchyně a v tom vejde jeho žena, která drží prst u úst a říká: „Pst, přijeli vaši.

Ohodnotiť
(1 Hlasovať)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Pridze bratislavčan do belej do karčmy a pýta še karčmara. Prosim Vás čo tu viem dostať najrýchlejšie? Popiščicku!

Ohodnotiť
(4 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare