Myslel jsem, že jsem super v posteli...
a pak se mi svěřila, že má astma....
Mladá žena sa vráti domov z rande zdesená a vraví matke:
- Tóno ma požiadal o ruku.
- Tak prečo si teda taká smutná? - pýta sa jej matka.
- Pretože mi povedal, že je ateista! Mama, on dokonca ani neverí v existenciu pekla!
Matka sa usmeje:
- To nevadí, zlatko. My mu už spoločne ukážeme, ako veľmi sa mýli.
Ruska, Kanaďanka a Slovenka sa stretli v kúpeľoch a veľmi sa skamarádili. Pri rozchode sa dohodli, že sa o rok znova stretnú a rozpovedia si svoje zážitky.
Ruska: Prídem domov z kúpeľov a čo nevidím!? Na našej dači nová spálňa zo sibírskej brezy.
Kanaďanka: Prídem do spálne a tam nový nábytok z kanadskej sosny.
Slovenka: A ja som vošla do spálne a čo nevidím!? Ku*va z Českej Lípy..
V lietadle kapitán víta cestujúcich:
-Vážení cestujúci, vítam vás na palube BOJINGU 757, poletíme vo výške 10 tisíc metrov, v cieľovej destinácii budeme o dve a pol hodiny. Prajem vám príjemný let.
Keď skonči, zabudne vypnúť mikrofón, hovorí svojmu prvému kolegovi:
-Tak, teraz vypijeme kávu a potom pretiahneme tu novú mladú letušku.
Letuška, ktorá to počula, bola v tom čase na konci lietadla, rýchlo uteká do kokpitu. Keď prechádza okolo cestujúceho ktorý bol z východu, zrazu počuje:
- Dze ucekáš jak šaľená, kazali, že perše kávu vypiju!!!!!
Týždeň po svadbe príde Marka za otcom a sťažuje sa, že mladoženích si neplní svoje manželské povinnosti. Otec nevesty si vezme na besedu zaťa a tu sa ukáže, že zať neviec ako sa to robí... tak mu nakoniec navrhne:
Vieš čo, tak sa pozri, ako to robia psíkovia.
Na druhý deň sa informuje u dcéry:
Tak čo? Ako? Polepšil sa?
No! ...celú noc ma oňuchával a nadránom ma ošťal.