"Představ si, manžel mi u každého jídla říkal, že nikdo nevaří, jako jeho maminka... Ale už to neříká" " Naučila ses vařit?" "Ne. Začala jsem mu totiž říkat, že žádný chlap nevydělá tolik peněz, jako můj otec..."
Pepíček ráno v pokojíčku brečí a maminka za ním přijde a ptá se Pepíčka: "Pročpak pláčeš?" A Pepíček odpoví: "Zdálo se mi, že nám shořela škola." Maminka na to: "Vždyť to byl jen sen." Pepíček říká: "Proč si myslíš, že brečím?"
Blondýnka se chtěla stát zvěrolékařkou. Učitelka na zoologii se jí proto zeptala: „Jak poznáš pískomila?” „Podle toho, čím se myje. Když se bude mýt pískem, je to on!”
Oci, deti v škole si zo mňa robia srandu, že som mafiánov syn. V poriadku, zajtra sa v tej škole zastavím. Dobre, ale snaž sa, aby to vyzeralo ako nehoda!
Sedí Bača pri ohni a fajčí trávu,keď zrazu k nemu príde Ježiš a hovorí. Bača! Ja som.. Čušaj do pi.. sadni si! ... Pofajčíš? ..Ježiš si zoberie trávu ,potiahne a hovorí,Bača! Ty vieš kto som ? .. Ja som Ježiš Kristu a bača nato hmm, dobrá tráva