Bul som v karčme a pýtam čapované pivčisko.. a mi načapovala menej jak mala načapovac a ja jej hutorim " hej teta ! menej sce mi načapovali..a ona oo nevadi skorej vypiješ...no ja som dopil a rucel som jej tam 40 centy a ona hej chlapče menej si mi zaplatil a ja som povedzel oo nevadi skorej spočitaš.
Počas omše je v kostole aj chlapík, ktorého omša očividne nezaujíma. Po chvíli začne z ničoho nič nadávať. Farár rozpráva a chlapík hovorí: "Ku..a!!
Farár teda pokračuje v omši. Po chvíli však chlapík povie znova: "Ku..a!" Po omši si farár chlapíka odchytí a hovorí mu: "Synu, nemôžeš nadávať v chráme božom! Nabudúce, keď budeš mať silnú potrebu nadávať, povedz radšej nejaké zvieratko."
O týždeň sa omša opakuje. Farár má zase kázeň a chlapík si spomenie na farárovu radu.
Zrazu chlapík zakričí: "Myš!"
V tom farár zvrieskne: "Zajeb ju!"