Jde turista po tržišti v Tunisu a říká prodejci:
"Jednu Coca colu, prosím."
"Jeden dolar."
"Docela levná a co tam ta láhev whisky?"
"Jeden dolar."
"A to se Vám vyplatí prodávat tak levně?"
"Já obchodník, nahoře moje šéf. On jebat moje žena, já jebat jeho obchod..."
Blondínka v autoškole sadne do auta a spustí:
Tak toto je bezpečnostný pás, treba sa ním pripútať.
Áá, prevodová páka, rozumiem, na riadenie rýchlosti.
Áá, volant, rozumiem, bez neho by sme nemohli ísť do zákruty.
Áá, kľúčik v spínači, rozumiem, s ním naštartujem motor.
Zrazu jej skĺzne zrak na podlahu. Chvíľu je ticho a potom povie:
A máme problém. Tu sú tri pedále a ja mám iba dve nohy!
Stretne sa Američan, Nemec a Slovák...
Už vám niekedy napadlo, že jak sa tí traja tupci vôbec dorozumievajú?
V akom jazyku?
Stretne sa Američan, Nemec a Slovák.
Američan hovorí:
"There was a little boy and a little girl in a bathtub having a bath. Suddenly the little girl looked down at the boy."
Nemec na to:
""Geht schon mal vor ich arbeite heute durch!"
A Slovák do toho:
"Netuším, čo to tu vy dvaja kokoti trepete za pičoviny."
Českí archeológovia v Egypte zobudia múmiu. Múmia sa na nich pozerá a hovorí:
"Kto ste a čo chcete?"
"My sme archeológovia z Českej republiky a prišli sme preskúmať túto pyramídu."
"Vy ste z Česka?" pýta sa múmia.
"Áno."
"Aha. A čo Helenka, ešte spieva?
Príde nezávisláčka k doktorovi a hovorí:
"Haj doky ako?"
Doktor jej vraví:
"Nehovorí sa, haj doky, ale dobrý deň, pán doktor." "A čo si želáte?"
- "Nič len štím na štyri strany."
Doktor na to:
"Počúvajte ma slečna, už som Vám povedal, že sa máte vyjadrovať slušne. Nehovorí sa štím na štyri strany, ale mám v pi*či gombík."