Mladý muž unavený mestským životom sa usadil v malej dedinke. Kúpil si zanedbaný pozemok, postavil na ňom dom a pred ním vytvoril prekrásnu záhradu. Navštívil ho dedinský farár a hovorí mu:
Blahoželám vám, Pán Boh a vy ste tu vykonali dobrý kus práce.
No viete, pán farár, mali ste sa sem prísť pozrieť vtedy, keď tu Pán Boh hospodáril sám.
Právník zaparkuje svůj úplně nový Mercedes 600 SEL přímo před kanceláří.
Vtom, jak vystupuje, okolojedoucí kamión odtrhne celé dveře na řidičově straně.
Rozčílený právník křičí:
"Můj nový mercedes! Už nikdy nebude jak předtím! Ty sviňě jedna kamionistická!"
Řidič kamiónu sa jen znechuceně vykloní a říká:
"Vy právnici jste takoví nechutní materialističtí blbci, že to ani není možné! Mercedesu si všimnete, ale že vám chybí polovina levé ruky, to vás netrápí, že?"
"Do p*dele! Kde mám rolexky?"
Jde liška lesem a najednou z křoví slyší: "Kykyrykyyyyy-kykyrykyyyy."
"To bude dneska snadná kořist, to si nechám líbit," myslí si liška a skočí do křoví.
Najednou se křoví začne otřásat a ozývají se z něj liščí vzdechy. Za chvíli vyleze vlk, protáhne se a říká si: "Sakra, neumět ty cizí jazyky, tak si ani nevrznu."
Stojí biolog, fyzik a matematik pred barákem, když do něj vejdou dva lidi. Po nějaké době vyjdou tři. Biolog komentuje:
"To je jasný, rozmnožili se."
Fyzik odporuje:
"Kdepak, to je chyba v měření!"
A matematik povídá:
"Ne ne vážení kolegové, teď tam vejde ještě jeden a nebude tam nikdo!"