Znace jaky najsilnejši alkohol?
Omšovo vino..
Jeden pije a šicke špivaju

Ohodnotiť
(10 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Povídají si dvě přítelkyně:
"Co myslíš Katko, bude mne mít Honza rád i po svatbě?"
"To víš že jo, on byl vždycky na vdané paničky."

Ohodnotiť
(3 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Letí pán poprvé letadlem a je mu hrozně špatně. Zavolá si tedy letušku a říká:
"Prosím vás, co mám dělat, když se mi chce zvracet?"
Letuška: "To si vezmete tenhle papírový pytlík a do toho se vyzvracíte."
Za 10 minut se letuška vrací a v letadle po kotníky zvratek. Naštvaně jde k tomu pánovi a ptá se ho:
"To jste byl vy?!"
Pán: "Ne, já jsem zvracel, zvracel a zvracel, ono to začalo přetejkat...tak jsem usrk a ostatní se přidali."

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

V krčme:
"Ahoj Jano! Čo piješ?"
"Všetko!"
"Všetko?! Pán hlavný! Pre mňa jednu slivovicu a tuto kamarátovi minerálku."

Ohodnotiť
(2 hlasov)
Zverejnené v Alkohol

Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, manžel rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned nato se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle.

Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají.

Pak jsme si uvědomili že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty.

Ohodnotiť
(16 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Došol som domu z karčmi totalka na srački. Ani neznam jak ale dajako som sebe lehnul do poscele vedľa totej svojej a zaspal. Zrazu otvorim oči a kukam že som v nebi. Kolo mňe litali anjelovia a zrazu še mi zjavil svati Peter. Pitam še ho: -Ta co mi martvi? -Ta hej. -Ale ja nemožem buc martvi, ja chcem ešči žic !!!, hvarim mu... -Ta dobre. Kejdz chceš žic ta ce pošlem na žem ale už nemožeš žic jak človek, budzeš žic jak kura. -Nevadzi , davaj het, hlavne že nebudzem martvi... A stalo še to, že me svati Peter poslal naspať z nebička na žem. Zrazu som bul na dvore. Kolo mňe litali šlepki a kurki. Zrazu še rozostupili a na dvore še zjavil veľki kohut a hvari mi: -Ti ši tu nova ne?! No poc het sem do kurina , takoj ce trochu pojebem! Hvarim mu: -Ta co ši šaleni? Mne nemožeš, to še neda ! Naco mi kohut višvetľuje: -Znaš moja, ja precahujem šicke kurki. Akurat take ne co znašaju vajička. Ti kejdz teraz zneseš vajičko ta ci dam pokoja. No netrebalo mi vecej hutoric. Začal som ciskac, ciskal som, achkal pri tom až zrazu som vitlačil perše vajičko. To me povzbudzilo ešči vecej a zrazu som vitlačil i druhe vajičko. Zrazu še mi začalo triasť cale telo, zrazu facka, druha facka, krik...na otvorim oči a nadomnou stoji moja žena v spalni a vrešči: -Vstavaj ti kokot ožrati, sereš nam do poscele!

Ohodnotiť
(19 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Policajt stretne ujčeka, ako ide so somárom a károu cez dedinu. V káre má plný sud nejakej tekutiny.- Čo to máte, ujček?- Banánovu šťavu.- Dajte mi ochutnať.- Nedbám.- Fúúj! Odporné! hovorí policajt.- Nevadí. Hijó Banán.

Ohodnotiť
(10 hlasov)
Zverejnené v O policajtoch

Pepíček se ptá učitelky: „Paní učitelko, dá se světlo jíst?“. Učitelka: „Co tě to napadlo? Samozřejmě, že se světlo jíst nedá. Světlem se svítí.“ Pepíček: „Já jen že včera maminka říkala tatínkovi: zhasni světlo a dej mi ho do pusy“.

Ohodnotiť
(2 hlasov)
Zverejnené v Škola

Ptá se babka dědka, když ležej večer v posteli: "Na co jsi myslel před padesáti lety, když jsme takhle spolu leželi poprvé?" "No přece na to, že ti vymrdám mozek z hlavy a vysaju kozy do sucha!" "A na co myslíš teď?" "Na to, že se mi to povedlo!"

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Pepíček se vrátí domů ze školy. „Tak co jste se dnes naučili?“ ptá se ho maminka. „Učili jsme se psát,“ odpoví Pepíček. „Výborně a co jsi napsal?“ ptá se maminka. „Já nevím,“ povídá Pepíček, „ještě nás neučili číst.“

Ohodnotiť
(0 hlasov)
Zverejnené v Škola