Přijde syn za tatínkem.
Syn: tatí, co je to kamzík?
Táta: áále taková blbá ryba...
Syn: ale tady píšou, že kamzík skáče po skalách...na to tatínek odvětí - no vidíš jak je to blbá ryba

Ohodnotiť
(3 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

SMSka od manželky:
-Miláčku, jseš nejlepší.
Odpověď manžela:
-Chlastáš, nebo porovnáváš?

Ohodnotiť
(9 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Přijde blondýnka k policistovi, který stojí před policejní stanicí a ptá se ho: „Prosím Vás, nevíte, kde je tu policejní stanice?“ Policista se na ni podívá: „Přečtěte mi název té budovy za mnou!“ Blondýnka se otočí, přečte název ´Policejní stanice´, obrátí se k policistovi a ptá se ho: „A teď mi to už řeknete?“

Ohodnotiť
(3 hlasov)
Zverejnené v Blondínky

Na železničnej stanici v Prešove, boli odcudzené drevené podvaly.
Podozrenie padlo na miestnych Cigánov alias Rómov.
Policajti prišli do osady a pýtajú sa staršieho Cigána:
- Déži, ta kto odcudzil šlepíre zo stanice?
- Ta, chto? No, ta dzeci.
- Ako to, že deti? Veď jeden podval váži okolo 80 kíl!
- A dzecko zná keľo váži ? Vežme a idze...

Ohodnotiť
(11 hlasov)
Zverejnené v O rómoch

Vichodňarska miera približnosci:
"Ta das poko.ot!
"Keľo to približne je?
"Ta s tadzi až hentam do pi.i!"

Ohodnotiť
(11 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Pridze turista za bačom a pita še:
-Du ju spik ingliš?
-Hm???
-Šprechen zi dojč?
-Hm???
-Gavarite po ruski?
-Hm???
-Parle france?
-Hm???
Parle italiano?
-Hm????
Turista še obraci a peče dolu dolinu.Valach hutori bačovi:
-Trebalo bi še nam jaziki učic!
-A naco,popač keľo jazikoch ten ovladal a co še doznal????

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Drahý čo si mám zobrať na pláž,aby si ma všetci všimli???draha skús si zobrať lyže..

Ohodnotiť
(2 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Nie je pravda,že v krčme pijem bez miery!!!Krčmár mi každy poldecák odmeria.

Ohodnotiť
(2 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Fero hovorí Mišovi-ja na zlepšenie trávenia pijem pivo,pri nechtenstve pijem biele víno,ked mám nízky tlak tak pijem červené víno,ked mám tlak vysoky pijem dobry konak a ked som nachladeny tak pijem rum....A kedy piješ vodu???Nikdy-takú chorobu som ešte nemal....

Ohodnotiť
(7 hlasov)
Zverejnené v Alkohol

Vráti sa policajt domov z roboty a strašne vzdycha,horekuje pozrie hore do nebies a zase vzdycha-žena sa ho spýta preboha,čo sa deje?On zase zavzdycha pri pohlade hore,tak daleko a tak vysoko.Náčelnik ma poslal na mesiac na služobnu cestu....

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v O policajtoch