Doktorka pozerá do pacientovej karty,potom na pacienta po ,pokrúti hlavou a hovorí:
-Vy sa mi vôbec nepáčite!
-Pani doktorka-však ja som neprišiel na pytačky, ale na vyšetrenie!

Ohodnotiť
(4 hlasov)
Zverejnené v Pracovné

Policajt zastavi chlapika za richlosc a hvari mu.
-Ta to budze fajna pokuta.
-Ta to ne, pan policajt, ta nemožeme še dohodnuc dajak inak?
-Jak inak?
-No taaaa... nechcete viskušac gruppensex?
Policajtovi še objavi tak ňezbedni ušmev na tvaričke a vizveda:
-Gruppensex? Ta a to akože kto bi tam bul?
A chlop odpoveda :
-Ta ja, vi a.... a vaša žena...

Ohodnotiť
(8 hlasov)
Zverejnené v Vychodňare

Narieka mafiánska matka nad svojím synom:”Čo len z teba bude? Otec je postrachom celého podsvetia, ja som bola desať rokov vo väzení a ty prinesieš zo školy jednotku zo správania!!!”

Ohodnotiť
(4 hlasov)
Zverejnené v Škola

V kvetinárstve. "Chcel by som nejaký kvet, ktorý by žene vyjadroval, čo s ňou mám v úmysle." "Noo tak to tu mám karafiát, keď chcete byť kamarát, ružu keď ju chcete bozkávať..." "Všetko jasné, beriem kaktus!"

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách

Rodiná dovolenka pri mori. On kričí na svoju drahú polovičku:"Miláčik, neplávaj pri brehu! Tam nie sú žraloky."

Ohodnotiť
(3 hlasov)
Zverejnené v Krátke vtipy

Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce,
ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá.
Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna,
tak mě na pár dní pustí domů. Tak jsem se zavěsil pod strop
a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně se na mě udiveně dívala
a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě.
Vysvětlil jsem jí, že představuji žárovku, aby si šéf myslel,
že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce.
Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil.
Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se:
"Co tam, proboha, děláte?" Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou.
Odpověděl, že jsem očividně přepracovaný
a že si mám jít na pár dní domů odpočinout.
Seskočil jsem dolů a odcházel domů.
Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou.
Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?"
Odpověděla mu: "Jdu taky domů ..... K*rva.....přece...nebudu dělat potmě!"

Ohodnotiť
(27 hlasov)
Zverejnené v Pracovné

Dcéra s matkou čítajú noviny.
Dcéra poznamená:
- Mami, podľa toho, čo tu čítam, tak domácnosť budúceho desaťročia bude pravdepodobne vegetariánska.
- Ach, dcérenka, podľa toho, čo tu čítam ja, myslím, že sa pôjdeme pásť ešte tohto roku...."

Ohodnotiť
(6 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Sedia traja jasličkári na šerblíkoch a zhovárajú sa. Prvý hovorí:
- Pôjdeme do balu a zobeleme baby.
Druhý hovorí:
- Zobeleme aj gitalu.
A ten tretí sa pripojí:
- Do liti pôjdeme, keď nevieme chodiť.

Ohodnotiť
(7 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Opytuje sa dcéra mamičky.
-Čo je to romantika?
-Tvoj ocko si kľakol,priniesol mi kyticu ruží,vyznal mi lásku začal ma bozkávať....
Otec kričí-to je hovädina!
Matka-ja hovorím o jej otcovi!

Ohodnotiť
(4 hlasov)
Zverejnené v Rôzne

Šestnástka ide na svoje prvé rande a má isté pochybnosti čo a ako. Matky sa pýtať hanbí a tak pre istotu ide za babkou, nech jej poradí.
- Ej, dcérenka moja, musíš si dávať dobrý pozor na dnešných mladých chlapcov. Chcú všetko naraz. Najskôr sa ťa pokúsi pobozkať, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Potom sa ťa pokúsi chytať za poprsie, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Potom sa ti pokúsi vsunúť ruku medzi nohy, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Ale najväčší pozor si dávaj, keď sa bude chcieť vyšplhať na teba. To mu vôbec nedovoľ, lebo pripravíš našu rodinu o česť a dobré meno.
Na druhý deň ona pribehne za babkou:
- Mala si pravdu vo všetkom. Ale nenechala som ho pripraviť našu rodinu o dobré meno. Vyšplhala som sa ja naňho a teraz jeho rodina príde o česť.

Ohodnotiť
(24 hlasov)
Zverejnené v O mužoch a ženách