Dvaja chalani sedia na brehu jazierka a pozorujú dievčinu na vodných lyžiach. Zrazu dievča spadne do vody. Obaja chalani sa duchaplne vrhnú za ňou. Vytiahnu ju z vody a jeden jej dáva umelé dýchanie.
Zrazu vstane, odpľuje si a hovorí: Fuj, tej páchne z úst, ako keby si týždeň zuby neumývala.
A ten druhý mu na to: Mne je divné to, že tá na vodných lyžiach mala na sebe plavky a táto má vetrovku a korčule.
Doma sa hádajú otec s mamou a Mirko ich potajmä počúva
Otec vravi mame " ty p_ča"
Mama otcovy "ty k_kot
Vtom do kuchine vbehne Mirko a pyta sa"Čo je to k_kot?
"naš vešiak"
Čo je to p_ča?
"Naša obyvačka"
Vtom príde navšteva a Mirko ju ide privítať: Vitajte,"bundy si zaveste na k_kot a chodťe do p_če"
Dva manželské páry hrali jeden večer spolu karty. Karolovi spadla na zem karta. Keď sa po ňu zohol, všimol si, že Dagmar – Petrova manželka – má široko roztiahnuté nohy a nemá nohavičky!
Karol sa samozrejme tváril, že sa nič nedeje. Neskôr, keď šiel do kuchyne pre pivo, prišla za ním Dagmar s otázkou:
“Videl si pod stolom niečo, čo sa ti páčilo?”
Karol, prekvapený jej otvorenosťou, prikývol a ona pokračovala:
“Môžeš to mať. Bude ťa to ale stáť 200.”
Potom, čo Karol zhodnotil svoje finančné možnosti a zahodil všetky morálne zábrany, pristúpil k dohode. Dagmar mu vysvetlila, že jej muž pracuje v piatok vždy dlhšie a že sa teda môže u nej o druhej ukázať. Samozrejme, že Karol bol presný, dal jej 200,- a potom spolu viac než hodinku súložili.
O pol štvrtej Karol odišiel. Peter, Dagmarin muž, sa ako obvykle vrátil o šiestej večer. Hneď po príchode sa pýta svojej ženy:
“Bol tu dnes poobede Karol?”
Dagmar, aj keď šokovaná, v kľude odpovedá:
“Áno, zastavil sa na pár minút…”
“A dal ti 200,-?”
Dagmar si myslela, že je koniec. Nasadila kamenný výraz a hovorí:
“Áno, dal mi 200,- .”
Peter sa spokojne usmial a hovorí:
“Dobre. Karol prišiel dnes ráno za mnou do kancelárie, aby si požičal 200,-. Sľúbil, že sa dnes poobede u teba zastaví a vráti ich.”
Maťo pozval svoju matku na večeru. Počas večere si matka nemohla nevšimnúť, že jeho spolubývajúca Anka je veľmi pekná. Už dlho mala podozrenie, že Maťo s ňou má vzťah a teraz bola ešte zvedavejšia. Pri jedle preto sledovala ich reakcie, bola zvedavá, či je medzi Maťom a Ankou niečo viac ako len pohľady. Maťo akoby čítal jej myšlienky a povedal: “Ja viem, čo si musíš myslieť, ale môžem ťa ubezpečiť, že Anka a ja sme len spolubývajúci.”
Asi o týždeň neskôr prišla Anka za Maťom a hovorí: “Od tej doby, čo tu bola tvoja matka na večeri, nemôžem nájsť tú krásnu striebornú naberačku na omáčku. Nemyslíš, že ju zobrala? ”
Maťo povedal:” Síce o tom pochybujem, ale pre istotu jej napíšem. ” Tak si sadol a napísal: Milá mamka, ja nehovorím, že si zobrala naberačku na omáčku z môjho domu a nehovorím ani, že si ju nezobrala. Faktom však zostáva, že chýba od tej doby, čo si tu bola na večeri. S láskou Maťo. ”
O pár dní neskôr dostal Maťo list od svojej matky a v ňom stálo:” Drahý synu, ja nehovorím, že, s Ankou spíš a nehovorím ani, že, s Ankou nespíš. Faktom však zostáva, že keby spala vo svojej vlastnej posteli, tak by už dávno našla naberačku na omáčku. S láskou mama. ”
Prizde chlop ku urologovi do špitaľa a mu hutori: Pán doktor kukajce tu na mojo vajco jakaške je modre...hmm ta to daco nedobre mušime ho dac von...sce normalne? ...muši isc bo to môže bic daco plane pošlem ho do labaku... Ta idze het a na druhi dzeň pridze zaš.. Kukajce tu pán doktor už i druhe vajco mám zmodrete co ziscili zos totich testoch...Ešči nič ale ta i toto muši isc vonka.. Ta i druhe mu dajú het a prizde treci raz a hutori..kukajce tu už i onen zmodrel furt neznace co to je?...hej už zname vám puščaju monterky farbu
Raz v noci išli zo žúru Ivana Christová, Pavel Bruchala a Ibi Maiga
pešo. Ivana zastavila pri jednom plote, prestrčila hlavu cez mreže a
začala grcať do záhrady. Odzadu ku nej pristúpil Ibi, stiahol jej
nohavičky a pekne jej ho tam fúkol odzadu.... Keď skončil, hovorí
Bruchalovi:
- "Teraz si ty na rade."
Pavel sa rozplakal:
- "Ale mne sa nezmestí hlava medzi mreže... "