Vo vilke spolu žili tri sestry. 96-ročná, 94-ročná a 92-ročná.
Raz večer si najstaršia sestra napustila v kúpeľni na 1. poschodí vaňu a
opatrne do nej liezla.
Vtom sa ale zarazila a volá na mladšiu sestru: " Eržika, Eržika,nevieš, či
som chcela do tej vane vliezť alebo z nej už vyliezť?"
"To neviem, Bežika, ale prídem hore a pozriem sa".
V polovici schodiska sa Eržika zastaví a volá na najmladšiu: "
Málika,
Málika, chcela som ísť hore alebo dole?"
Najmladšia sestra v obývačke popíja čaj a počúva staršie sestry.
Krúti hlavou, potom zaklope na stôl a hovorí:
Musím zaklopať na drevo, že ja ešte nie som taká ako moje staršie sestry..."
a zavolá na nich:
"Prídem hneď za vami, len sa pozriem, kto klopal."
My takto určite nedopadneme ...
P.s. neviete, chcel som tento vtip poslať alebo vymazať?